Amennyiben a jelenlegi állásajánlatok között most nem találsz megfelelőt, akkor érdemes regisztrálnod, mert így bekerülsz adatbázisunkba és később akár mi keressük meg téged egy álláslehetőséggel, illetve a beállított érdeklődési területének megfelelő álláslehetőségről automatikusan tájékoztatunk.

Flottairányító diszpécser – Alsónémedi

    Feladatok

    • Beosztások készítése
    • Gépjárművezetők irányítása, napi szintű ellenőrzése, problémák kezelése
    • Fuvarfeladat kiadása, végrehajtásának folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése és adminisztrációja
    • Fuvarfeladat teljesítése közben felmerülő eltérések kezelése, a problémák megoldása
    • Fuvarfeladatok szervezése és lebonyolítása során napi szintű kommunikáció írásban és szóban az érintett társosztályokkal
    • Göngyöleg kezelése
    • Partnerekkel történő kapcsolattartás

    Elvárások

    • 1-2 éves diszpécseri, flottaoperátori gyakorlat,
    • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
    • 2 műszakos munkarend vállalása.

    Előnyt jelent

    • Logisztikai végzettség,
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

    Szükséges kompetenciák

    • Kiváló kommunikációs készség
    • Proaktív, rugalmas hozzáállás
    • Jó stressz tűrő képesség
    • Csapatszellem

    Egyéb juttatások:

    Éves bónusz / mozgóbér, Mobiltelefon, Céges üdülés, üdültetés, Nyelvtanulás támogatása

    Kérjük küldje el bérigénnyel megjelölt önéletrajzát!

    Munkavégzés helye

    Alsónémedi

    Miért a WSZL?

    Ami igazán meghatározza a WSZL-t az az, hogy ügyfeleinknek a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtjuk minden nap. Ehhez elengedhetetlen egy összetartó csapat MERT:

    • Tisztában vagyunk vele, hogy miért dolgozunk. Tudjuk, hogy az ellátási láncban komoly szerepet töltünk be.
    • Hiszünk munkatársainkban és a fejlődésben. Lehetőséget és teret adunk ahhoz, hogy a maximumot hozzá ki magukból, ezért különböző tanfolyamokon vagy képzéseken vehetnek részt akár munkaidőn belül.
    • Nálunk fontos, hogy jól érezzék magukat a kollégáink, ezért a közösségi életre is nagy hangsúlyt fektetünk. Volt, hogy egyszerre ebéletünk 400-an, vagy egy átlagos hétköznap este bár kvíz keretein belül mértük össze a tudásunk. De megtöltöttünk már két mozitermet, hogy együtt kapcsolódjunk ki.
    • Tisztában vagyunk vele, hogy a bér nem minden ezért igyekszünk bővíteni a béren kívüli juttatásaink extra kényelmi elemekkel is.
      • dolgozói ajánló program
      • iskolakezdési támogatás
      • iskolakezdési extra szabadnap
      • babacsomag
      • nyugdíjas csomag
      • mikuláscsomag
      • gyereknap / családi nap
      • törzsgárda
      • dolgozói vásárlási kedvezmények

    Stabil pénzügyi háttér

    Extra juttatások

    Jó hangulat, fiatalos csapat

    Fejlódési lehetőség

    Legkorszerűbb flotta