Amennyiben a jelenlegi állásajánlatok között most nem találsz megfelelőt, akkor érdemes regisztrálnod, mert így bekerülsz adatbázisunkba és később akár mi keressük meg téged egy álláslehetőséggel, illetve a beállított érdeklődési területének megfelelő álláslehetőségről automatikusan tájékoztatunk.

Üzleti elemző/Business Analyst

    A pozíció fő feladata kapcsolattartás az üzleti területekkel: Fuvarozás és az operatív területet támogató részlegekkel. Az itt felmerülő igények specifikálása és egyeztetése a fejlesztő csapattal. A meglévő folyamatok javítására történő javaslatok készítése. A területeken lévő IT tartalmú projectek vezetése.

    Feladatok:

    –         Üzleti igények specifikálása a fejlesztő csapat részére

    –         Egyeztetés az üzleti területekkel

    –         Kapcsolattartás a fejlesztő csapattal

    –         Projectek vezetése és dokumentálása

    –         Folyamat fejlesztési javaslatok kidolgozása

    Elvárások

    –         Főiskolai vagy egyetemi végzettség

    –         Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

    –         Logisztikai vagy Informatikai ismeretek, tapasztalat

    Amit kínálunk:

    –         Dolgozói ajánló program

    –         Iskolakezdési támogatás, iskolakezdési extra szabadnap

    –         Bejárás támogatás

    –         Fejlődési lehetőség, képzések

    –         Konditerem használat

    Munkarend:

    –         Irodai munkarend

    –         HO lehetőség egyeztetés alapján

    Munkavégzés helye

    Budapest

    Miért a WSZL?

    Ami igazán meghatározza a WSZL-t az az, hogy ügyfeleinknek a legmagasabb színvonalú szolgáltatást nyújtjuk minden nap. Ehhez elengedhetetlen egy összetartó csapat MERT:

    • Tisztában vagyunk vele, hogy miért dolgozunk. Tudjuk, hogy az ellátási láncban komoly szerepet töltünk be.
    • Hiszünk munkatársainkban és a fejlődésben. Lehetőséget és teret adunk ahhoz, hogy a maximumot hozzá ki magukból, ezért különböző tanfolyamokon vagy képzéseken vehetnek részt akár munkaidőn belül.
    • Nálunk fontos, hogy jól érezzék magukat a kollégáink, ezért a közösségi életre is nagy hangsúlyt fektetünk. Volt, hogy egyszerre ebéletünk 400-an, vagy egy átlagos hétköznap este bár kvíz keretein belül mértük össze a tudásunk. De megtöltöttünk már két mozitermet, hogy együtt kapcsolódjunk ki.
    • Tisztában vagyunk vele, hogy a bér nem minden ezért igyekszünk bővíteni a béren kívüli juttatásaink extra kényelmi elemekkel is.
      • dolgozói ajánló program
      • iskolakezdési támogatás
      • iskolakezdési extra szabadnap
      • babacsomag
      • nyugdíjas csomag
      • mikuláscsomag
      • gyereknap / családi nap
      • törzsgárda
      • dolgozói vásárlási kedvezmények

    Stabil pénzügyi háttér

    Extra juttatások

    Jó hangulat, fiatalos csapat

    Fejlódési lehetőség

    Legkorszerűbb flotta